O FIRMIE

Zakład Produkcyjny „TARIMEX” S.C. jest firmą rodzinną funkcjonującą na rynku nieprzerwanie już od 1991 roku. Jesteśmy producentem stolarki ALU oraz autoryzowanym przedstawicielem firmy „DRUTEX” produkującej najwyższej jakości stolarkę PCV.

Produkcję naszą zarówno w ALU jak i PCV opieramy na systemach opracowanych z myślą o użytkownikach ceniących długoletnią gwarancję zachowania najwyższych parametrów jakościowych, użytkowych i estetycznych. Dysponując odpowiednim parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprostać wszelkim indywidualnym potrzebom naszych Klientów w zakresie stolarki ALU i PCV, a wysoko wykwalifikowana ekipa montażowa opierając się na długoletnim doświadczeniu zapewnia wysokiej jakości montaż tych elementów. Obrazują to nasze liczne realizacje zaprezentowane na dalszych stronach.

Ofertę w zakresie stolarki ALU i PCV uzupełnia szeroka gama produktów oferowanych w naszym Salonie Firmowym, a są to: drzwi, bramy garażowe i przemysłowe, rolety, żaluzje, moskitiery i parapety.

Mamy nadzieję, że przedstawiona Państwu oferta naszej firmy zachęci do nawiązania z nami owocnej współpracy, o której świadczą liczne referencje wystawione przez firmy z nami współpracujące od wielu lat.

Print Friendly, PDF & Email